Stavby kol a elektrokol

Stavíme jedinečná kola a elektrokola podle Vašich představ

Podle účelu kola, Vašich fyzických parametrů, požadavku na vzhled kola a finančních prostředků můžete vybírat z mnoha rámů a ostaních komponentů. Stavíme na zakázku horská, treková, krosová, silniční, městská, dětská kola, speciály pro tělesně handicapované.

Provádíme také individuální přestavby kol. Se zakázkovým kolem a elektrokolem vybočíte ze sériové produkce kvalitou, vzhledem a funkčností.

 

Zakázkové stavby elektrokol a přestavby na elektrokola

Zákazník si může vybrat, jestli si nechá své staré kolo přestavět na elektrokolo, nebo zvolí stavbu zbrusu nového ZAKÁZKOVÉHO ELEKTROKOLA. Jsme autorizovaný partner EVBIKE, pro stavby a přestavby elektrokol používáme středové motory EVBIKE (Bafang BBS-01, BBS-02, BBS-HD).

 

Výhody nové stavby e-kola

1. vyšší kvalita než běžné elektrokolo
2. nižší cena než sériové elektrokolo
3. nižší hmotnost než sériové elektrokolo
4. nastavitelná individulalizace a jízdní vlastnosti
5. servisovatelnost proti sériovému elektrokolu, dostupné náhradní díly i do motoru

 

Stavbu zbrusu nového elektrokola můžete mít za 40000 Kč, přestavbu stávajícího kola na elektrokolo se středovým motorem za 25000 Kč.

 

ukázky našich zakázkových staveb

horská krosová, treková silniční městská a atypická dětská

 

elektrokola

 

CYKLOLIBEREC.cz – naše stránky věnované zakázkovým stavbám

Stavby na zakázku provádíme nejčastěji na rámech MRX, Scud, Maxbike, vždy s použitím funkčně a designově sladěných komponentů a doplňků. Kola osazujeme KOMPLETNÍMI SADAMI SHIMANO. Kola ručně vyplétáme, nebo používáme zapletená kola Shimano.

Každý rám před stavbou kola pečlivě připravujeme a opracujeme – frézujeme a vystružujeme hlavovou trubku, prořezáváme závity ve středové mufně. Dle potřeby zafrézujeme i čela středové mufny.

 

Ke všem námi prodaným kolům (sériovým i montovaným na zakázku) poskytujeme potřebné servisní práce 1 rok zdarma!

Script logo
TOPlist