Stavby kol a elektrokol

Stavíme jedinečná kola a elektrokola podle Vašich představ

Podle účelu kola, Vašich fyzických parametrů, požadavku na vzhled kola a finančních prostředků můžete vybírat z mnoha rámů a ostaních komponentů. Stavíme na zakázku horská, treková, krosová, silniční, městská, dětská kola, speciály pro tělesně handicapované.

Provádíme také individuální přestavby kol. Se zakázkovým kolem a elektrokolem vybočíte ze sériové produkce kvalitou, vzhledem a funkčností.

 

Zakázkové stavby elektrokol a přestavby na elektrokola

Zákazník si může vybrat, jestli si nechá své staré kolo přestavět na elektrokolo, nebo zvolí stavbu zbrusu nového ZAKÁZKOVÉHO ELEKTROKOLA. Jsme autorizovaný partner EVBIKE, pro stavby a přestavby elektrokol používáme středové motory EVBIKE (Bafang BBS-01, BBS-02, BBS-HD).

 

Výhody přestavby a nové stavby

1. vyšší kvalita než běžné elektrokolo
2. servisovatelnost proti sériovému elektrokolu, dostupné náhradní díly i do motoru
3. nižší cena než sériové elektrokolo
4. nižší hmotnost než sériové elektrokolo
5. nastavitelná individulalizace a jízdní vlastnosti

Stavbu zbrusu nového elektrokola můžete mít za 40000 Kč, přestavbu stávajícího kola na elektrokolo se středovým motorem za 25000 Kč.

 

ukázky našich zakázkových staveb

horská krosová, treková silniční městská a atypická dětská

 

elektrokola

 

CYKLOLIBEREC.cz – naše stránky věnované zakázkovým stavbám

Stavby na zakázku provádíme nejčastěji na rámech MRX, Scud, Maxbike, vždy s použitím funkčně a designově sladěných komponentů a doplňků. Kola osazujeme KOMPLETNÍMI SADAMI SHIMANO. Kola ručně vyplétáme, nebo používáme zapletená kola Shimano.

Každý rám před stavbou kola pečlivě připravujeme a opracujeme – frézujeme a vystružujeme hlavovou trubku, prořezáváme závity ve středové mufně. Dle potřeby zafrézujeme i čela středové mufny.

 

Ke všem námi prodaným kolům (sériovým i montovaným na zakázku) poskytujeme potřebné servisní práce 1 rok zdarma!

Script logo
TOPlist